USD
4,8320
EURO
5,6546
ALTIN
193,2581

Beşiktaş, İsveçli yıldız İbrahimovic’e “HAYIR” mı dedi?

İngiltere’nin Manchester United takımından ayrılarak ABD’nin Los Angeles Galaxy takımına transfer olan yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic’in Beşiktaş’ın kapısından döndüğü iddia edildi.

Beşiktaş, İsveçli yıldız İbrahimovic’e “HAYIR” mı dedi?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İddiaya göre siyah-beyazlı kulübün yönetimi eğer onaylasaydı 36 yaşında İsveçli yıldız futbolcu Ibrahimovic Beşiktaş’ın kadrosuna katılacaktı.

Hürriyet’in aktardığı habere göre,

Ibrahimovic’in reddedilme olayı şöyle gerçekleşti:

Siyah beyazlı kulübün önde gelen iş adamlarından biri yönetime bir teklifte bulundu. Bu iş adamı, “Zlatan Ibrahimovic, Manchester United’dan ayrılıyor. Eğer onu transfer etmek isterseniz ben 10 milyon Euro’luk bir bütçe temin edebilirim. Eğer bu para yetmezse geri kalan tutarı da siz bulursunuz” ifadelerini kullandı.

Teklifi düşünen Beşiktaş kulübü yönetimi, konuyu enine boyuna değerlendirdi. Siyah beyazlı yönetimde bir yanda, “Ibrahimovic, dünyaya açılma projemiz çerçevesinde marka değerine tanıtım açısından büyük katkı sağlar. Bu transferi yapalım” şeklinde görüş oluştu. Diğer yanda ise, “Kaynak için sponsor olsa da maliyeti çok yüksek. Takımda dengeleri değiştirir. Yaşı da epey var. Sportif olarak da bundan sonra çok fazla katkı sunamayabilir” şeklinde bir fikir ortaya çıktı.

Sonunda ikinci görüş ağır bastı ve Beşiktaş yönetimi 36 yaşındaki Ibrahimovic’e ‘Hayır’ dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM