USD
4,8346
EURO
5,6569
ALTIN
193,3619

Eski futbolcu Yaşar Yıldırım’ın başına mermer düştü ve hayatını kaybetti!

Trabzon’da kaldırımda yürüdüğü sırada tadilatta olan çevredeki bir apartman dairesinin balkonundan düşen mermer parçalarının başına isabet ettiği eski futbolcu Yaşar Yıldırım (55), kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Eski futbolcu Yaşar Yıldırım’ın başına mermer düştü ve hayatını kaybetti!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Saat 10.00 sıralarında Gazipaşa Mahallesi Taksim Caddesi’nde oldu.

Olay, bugün sabah saat 10.00 sıralarında Gazipaşa Mahallesi Taksim Caddesi’nde vuku buldu. Çevrede bulunan 4 katlı apartmanın 2’nci katında yapılan tadilat sırasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı evin balkon kısmında yer alan mermer parçaları aşağıya düştü.

Yaşar Yıldırım’ın başına isabet etti.

Düşen mermer parçaları oradan geçen Yaşar Yıldırım’ın başına isabet etti. Aldığı darbeyle kanlar içinde kalan Yıldırım, ambulansla kaldırıldığı Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis ekipleri olay yerine gelerek tadilatta olan apartman dairesi ve çevresinde incelemelerde bulundu.

Bir çok klüpte kalecilik yaptı.

Hayatını kaybeden evli ve 3 çocuk babası Yıldırım, Trabzon’un köklü kulüplerinden İdman Ocağı’ndan yetişip, profesyonel olarak Hopaspor, Fatsaspor, Sivasspor, Muşspor ve Telekomspor’da kalecilik yaptı. Kaleci antrenörlüğüne başladıktan sonra Trabzonspor’da 6 sezon görev yaptı. Yıldırım ardından Tokat, Adıyaman, Giresun gibi birçok takım ile en son Adanaspor’da kaleci antrönörlüğü görevlerinde bulundu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR


    0 YORUM