USD
EURO
ALTIN

Bakın BİM Bize Ne Yediriyormuş!

BİM yine yaptı yapacağını. Ülkemizde en az değeri maalesef insan sağlığına veriyorlar. Bunun en büyük delili ise Türkiye’nin en büyük marketler zincirinin sattığı mallarıyla insan sağlığını hiçe saymasıdır. Bilindiği üzere BİM Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan dev bir marka. Araştırmalar sonucu BİM marketlerinde satılan sucukların içinde mide bulandıracak katkı maddeleri belirlendi.

Bakın BİM Bize Ne Yediriyormuş!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan analizler sonucunda birçok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü.

Bim’de satılan Dağhan Sucuk’tan çıkanlar…

Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan sucukların içerisinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan analizler sonucunda birçok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü Bakanlık tarafından yapılan denetlemelerde tespit edilen toplam 229 firmaya ait 355 parti ürün yasaklandı.

GercekTaraf.com haber sitesinin haberine göre;

Bakanlık tarafından tespit edilen ürünlerin içerisinde at eti, eşşek eti, kanatlı hayvan karışımı ve tarihi geçen ürünlerin tekrar piyasaya sürüldüğü görüldü. BİM’de satılan sucuk ürünlerinde yüzde yüz dana eti ibaresi belirtilen sucuklarda yabancı maddelere rastlandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan analizlerde, Sultan Et Ürünleri tarafından üretilmiştir.

YORUMLAR


    0 YORUM