USD
4,8335
EURO
5,6562
ALTIN
193,3726

Tosun lakabıyla bilinen Çiftlik Bank dolandırıcısı ortaya çıktı!

Çiftlik Bank Türkiye’de birçok aileyi mağdur etmişti. Çiftlik Bank’ın kurucusu ise binlerce kişiyi mağdur ettikten sonra sırra kadem basmıştı. Çiftlik Bank’ın firari kurucusu Mehmet Aydın’ın Dubai’nin lüks otellerinden birisi olan Atlantis The Palm’da çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

Tosun lakabıyla bilinen Çiftlik Bank dolandırıcısı ortaya çıktı!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Yüksek kar vaadiyle Çiftlik Bank adı altında binlerce kişinin milyonlarca lira dolandırılmasına ilişkin soruşturmanın bir numaralı faili Mehmet Aydın, kırmızı bülten ile dünyanın dört bir yanında aranıyor. En son Uruguay ve Arjantin’de görünen Aydın’ın nerede olduğuna dair henüz bir iz yok.

Aydın’ın yanında Dubai’deki adamlarından biri de var…

Ancak Aydın’ın yeni bir fotoğrafı basına yansıdı. Milliyet’in haberine göre Aydın’ın Dubai’nin lüks otellerinden Atlantis The Palm’da çekilmiş bir fotoğrafına ulaştı.

Otelin ‘Aquaventure’ adlı su parkında görülen Aydın’ın yanında Dubai’deki adamlarından biri de var. Otelin gecelik fiyatının 20.000 liraya kadar çıktığı belirtildi.

Aydın’ın suç geçmişi…

Binlerce kişiyi dolandırarak sırra kadem basan Çiftlik Bank vurguncusu Mehmet Aydın’a ilişkin yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. En son Arjantin’deki fotoğrafı ortaya çıkan ve nerede olduğuna dair henüz bir bilgi bulunmayan Çiftlik Bank dolandırıcısı’Tosuncuk’ Mehmet Aydın’ın 13 suç kaydı olduğu bilgisi ortaya çıktı. Mehmet Aydın’ın ilk suç kaydı dolandırıcılık ve hileli iflas. Ayrıca, saadet zinciri Detay Maxinet’ten de Aydın’ın hesabına farklı tarihlerde 5 milyon 96 bin TL gönderildiği iddia ediliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM