USD
5,3039
EURO
6,0182
ALTIN
229,3092

Cristiano Ronaldo’nun kazanacağı para dudak uçuklattı!

Cristiano Ronaldo Juventus’a transferi gerçekleşti. Real Madrid’in Porkekizli yıldızı Cristiano Ronalda, Juventus’a transfer oldu.

Cristiano Ronaldo’nun kazanacağı para dudak uçuklattı!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Transfer haberini Madrid kulübü resmi hesabından duyuruldu.

İtalyan devi, Ronaldo için Real Madrid’e 105 milyon Euro serbest kalma bedeli ödeyecek.

Real Madrid cephesinden yapılan açıklamada, Ronaldo’ya kulüpte şimdiye kadar yaptıklarından ötürü teşekkür edilirken, “9 yıl boyunca elde edilen zaferlerin ötesinde, Cristiano Ronaldo çalışma, sorumluluk, yetenek ve gelişim için bir örnek olmuştur. Real Madrid formasıyla 4 altın top, 2 en iyi oyucu ve 3 altın ayakkabı kazandı. Real Madrid Cristiano Ronaldo için her zaman büyük sembollerinden biri olacak ve gelecek nesiller için eşsiz bir referans olacaktır. Real Madrid her zaman senin evin olacak” denildi.

‘’HAYATIMDA YENİ BİR DÖNEM AÇMANIN ZAMANI GELDİ’’

Ronaldo transferin ardından ‘’Sanırım hayatımda yeni bir dönem açmamın zamanı geldi ve bu yüzden kulübün transferimi kabul etmesini istedim. Herkesten, özellikle de takipçilerimden beni anlamalarını rica ediyorum. Real Madrid’de harika 9 yıl geçirdim. Ben gidiyorum ama burada her şey aynı kalacak. Her zaman kendimi bu kulübün parçası hissedeceğim. Ayrılıyorum ama yaşasın Madrid’’’ ifadelerini kullandı.

Juventus’un Ronaldo transferini duyurduğu fotoğraf:

Yıldız golcü Real Madrid’de 20-25 milyon euro yıllık maaş alırken Juventus’tan 4 yıllık yıllığı €30M’ya el sıkıştı! Buna göre Cristiano Ronaldo’nun net ücreti 4 yıllık maliyeti toplam 120 Milyon Euro olacak! Juventus, Cristiano Ronaldo’ya 30 Milyon euroluk garanti ücretin yanı sıra gol, kupa, turnuva ve imaj bonusları da ödeyecek ancak bu miktarla ilgili henüz kesin bir bilgi yok.

YORUMLAR


    0 YORUM