USD
5,3152
EURO
6,0292
ALTIN
229,8388

İddialara göre tecavüz mağduru kadın ve çocuklar var!

Emniyetten yapılan açıklamada, sabah saatlerinde 5 ilde başlatılan operasyonun 106’sı kadın 235 kişi hakkında gözaltı kararı verilirken suçlamalar da ortaya çıkmaya başladı.

İddialara göre tecavüz mağduru kadın ve çocuklar var!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Emniyetten yapılan açıklamada, sabah saatlerinde 5 ilde başlatılan operasyonun 106’sı kadın 235 kişi hakkında gözaltı kararı verilirken suçlamalar da ortaya çıkmaya başladı. Evin yapılan operasyonda kaçmaya çalışırken gözaltına alındığı belirtilen Oktar’a yöneltilen suçlamalar arasında ‘çocukların cinsel istismarından, askeri casusluğa’ kadar birçok madde bulunuyor.

Yapılan operasyon genişletilerek devam ederken, kan donduran detaylarda ortaya çıkmaya başladı. Sözcü’nün haberine göre; 11 yaşından 40 yaşına kadar tecavüze uğrayan mağdur çocukların ve kadınların olduğu iddia edildi.

ÇIKANLARA ŞAŞIRACAKSINIZ

Adnan Oktar’ın kurduğu grubun eski üyesi Ceylan Özgül sosyal medya hesabı üzerinden yapılan operasyonla alakalı paylaşımlarda bulundu ve ilginç ifadeler kullandı:

”Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDİCİK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem. Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim. Şu an örgütte kod adı Dragos olan merkezi yerleşim yerinin her yerinin kameralarla olmasına şaşıran basın mensubu kardeşlerimi izliyorum. Daha çok şaşıracak Türkiye ortaya çıkanlara” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM