USD
5,2814
EURO
5,9676
ALTIN
224,3274

Kişiliğinizi başparmağınızın şekli belli ediyor!

Farkına varmadığımız birçok karakteristik özelliğimizi aslında parmaklarımız ele veriyor. Şimdi başparmaklarınıza dikkatlice bakın, hangi başparmak şekilleri sizi yansıtıyor görelim, şekiller karakteriniz hakkında hiç beklemediğiniz kadar doğru sonuçlar verebilir.

Kişiliğinizi başparmağınızın şekli belli ediyor!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Başparmağınız’ın üst kısmı, altından daha genişse azimli ve hırslı bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Sıradanlıktan hoşlanmazsınız ve hep en iyisi olmayı hedeflersiniz. Planlı bir şekilde ideallerinizi doğrultusunda ilerler ve başardığınızda mütevazı bir tutum sergilersiniz.

Başparmağınız’ın alt ve üst kısmı eşit ise dengeli bir kişilik ortaya koyuyorsunuz demektir. Bardağın her zaman dolu tarafından bakabilen, sorunların üstesinden geldikten sonra hayatına devam eden bir yapınız var. Sakin ve sevdikleriyle vakit geçirmeyi seven kişiliğinizle, karşınızdaki insanları mutlu etmekten keyif alırsınız.

Eğer başparmağınızın alt kısmı, üstünden daha genişse kendinden emin, ayakları yere sağlam basan bir karakteriniz var demektir. Tutkulu ve verdiğiniz sözlerin arkasında durabilen bir kişiliğe sahipsiniz.

Esnek bir başparmağa sahipseniz, değişimden ve gelişimden korkmayan, kolay adapte olan bir kişiliğiniz var demektir. Aynı zamanda her zaman yeni düşüncelere açıksınız.

Başparmağınız düz bir yapıdaysa, baskın ve dürüst bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Sadık, iyi bir konuşmacı ve dinleyici olmakla beraber kendinden emin tavırlarınızla hedeflerinize ulaşma konusunda başarılı bir tutum sergilersiniz. Sır saklama konusunda da sizden iyi bir dost yok demektir.

YORUMLAR


    0 YORUM