USD
5,3039
EURO
6,0182
ALTIN
229,3092

Şam’da skandal zirve… Türkiye’yi istemiyoruz!

Suriye’deki iç savaş halen devam ederken Şam’da skandal bir zirve gerçekleştirildi. Ülkenin resmi ajansı SANA, Halep’teki 50 kabilenin bir araya geldiği bir zirve gerçekleştiğini ve bu zirvede Türkiye, Suriye ve ABD karşıtı bir bildiriye imza atıldığı aktarıldı.

Şam’da skandal zirve… Türkiye’yi istemiyoruz!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Suriye’deki iç savaş halen devam ederken Şam’da skandal bir zirve gerçekleştirildi.

Ülkenin resmi ajansı SANA, Halep’teki 50 kabilenin bir araya geldiği bir zirve gerçekleştiğini ve bu zirvede Türkiye, Suriye ve ABD karşıtı bir bildiriye imza atıldığı aktarıldı.

Ağız birliği ile Türkiye’yi kötülediklerini aktardılar…

Ülkemizi de etkileyen ve göç dalgası dolayısıyla bölge ülkelerini zor durumda bırakan Suriye’deki kriz devam ederken bugün Esad yönetiminin resmi haber ajansı SANA, skandal bir habere imza attı.

Adı geçen ajans, Halep’te 55 kabile ve aşiretin bir araya geldiğini ve burada ağız birliği ederek Türkiye’yi kötülediğini aktardı.

ESAD’IN YANINDA DURACAKLAR

Yayınlanan haberde, 55 kabile temsilcisinin Esad rejimi temsilcileriyle bir araya geldikleri aktarılırken, bu grupların ağırlıklı olarak Kürt ve Arap aşiretlerine ait olduğu belirtildi.

Bahsi geçen  grupların Türkiye, ABD ve Fransa karşıtı oldukları ve bu ülkelere karşı Esad rejiminin yanında duracakları belirtildi.

YORUMLAR


    0 YORUM