USD
EURO
ALTIN

TSK’dan Açıklama: Zanlının Er Olduğu Tespit Edilmiştir

TSK’dan, Pendik’te yaşanan rehine krizi ile ilgili “Meydana gelen olayın zanlısı olarak tespit edilen şahsın, askerliğini yükümlü piyade er…

TSK’dan Açıklama: Zanlının Er Olduğu Tespit Edilmiştir
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

TSK’dan, Pendik’te yaşanan rehine krizi ile ilgili “Meydana gelen olayın zanlısı olarak tespit edilen şahsın, askerliğini yükümlü piyade er olarak yerine getiren bir personel olduğu ve olay sırasında izinli bulunduğu tespit edilmiştir.” şeklinde açıklamada bulundu.

TSK:Zanlının er olduğu tespit edilmiştir

TSK’dan yapılan açıklamada, “İstanbul/Pendik’te bulunan bir okulda Pendik Melek Aknil Çok Programlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sekreter olarak bugün meydana gelen olayın zanlısı olarak tespit edilen şahsın, askerliğini yükümlü piyade er olarak yerine getiren bir personel olduğu ve olay sırasında izinli bulunduğu tespit edilmiştir” denildi.

 

 

İzne gelen er, Nişanlısını rehin aldı

Pendik Melek Aknil Çok Programlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sekreter olarak bulunan H.K.’nın bıçakla rehin alınmasıyla ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü basın açıklaması yaptı.

Nişanlısı ile arasında anlaşmazlık olduğu tespit edilmiştir

Açıklamada, Olayın öğrenilmesi üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri ve Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı müzakere timleri olay yerine anında intikal etmiş ve yapılan müzakere sonucu U.D. isimli şahıs ikna edilerek gözaltına alınmış, yapılan incelemelerde şüpheli şahsın askerlik görevini er olarak sürdürdüğü ve birliğinden izinli olarak ilimize geldiği, rehin alınan H.K isimli bayan şahsın ise Melek Aknil Çok Programlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi‘nde sekreter olarak görevli bulunduğu ve U.D. isimli şahsın nişanlısı olup, aralarında anlaşmazlık bulunduğu anlaşılmıştır” ifadesinde bulunuldu.

 

YORUMLAR


    0 YORUM