USD
5,2814
EURO
5,9676
ALTIN
224,3274

Vali Yardımcıları kedi kavgasından mahkemelik oldular

Edirne’de aynı lojmanda oturan vali yardımcıları Şenol Levent Elmacıoğlu ile Mustafa Karslıoğlu, kedi besleme tartışmasından mahkemelik oldu

Vali Yardımcıları kedi kavgasından mahkemelik oldular
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edirne’de aynı lojmanda oturan vali yardımcıları Şenol Levent Elmacıoğlu ile Mustafa Karslıoğlu, kedi besleme tartışmasından mahkemelik oldu. Vali yardımcılarının davalık olan tartışması nedeniyle Edirne Valisi Günay Özdemir, müfettiş isteyerek, idari soruşturma başlattı.

Temmuz ayında Kaleiçi semtindeki valilik lojmanlarında Edirne Vali Yardımcısı olarak görev yapan Şenol Levent Elmacıoğlu, lojmanda beslediği kedilerin kötü koku yaydığını belirterek, mevkidaşı Mustafa Karslıoğlu ile tartıştı.

Karşılıklı sözlü hareket ettikleri iddia edilen vali yardımcıları, birbirinden şikayetçi oldu. Olayla ilgili adli soruşturma başlatılırken, Elmacıoğlu ve Karslıoğlu’nun savcılıkta ifade verdiği öğrenildi.

Olayın duyulmasının ardından Edirne Valisi Günay Özdemir de müfettiş isteyerek, idari soruşturma başlattı. Temmuz ayında gelen müfettişin, vali yardımcılarının ve tanıkların ifadelerini aldığı belirtildi.

Mahkemeye taşınan sözlü tartışmanın ardından Elmacıoğlu ve Karslıoğlu’nun Edirne’den gitmek için tayin istediği; ancak sadece Mustafa Karslıoğlu’nun Antalya’ya tayininin çıktığı öğrenildi.

YORUMLAR


    0 YORUM