USD
5,4785
EURO
6,2231
ALTIN
230,2721

Gazete dağıtımın’da damadın ağabeyi tekelleşiyor

TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in babası Erdoğan Demirören’e ait olan Demirören Grubu, gazete ve dergi dağıtım ağı Yaysat’ı kapatma kararı aldı. Kararın ardından gazete ve dergiler için tek bir dağıtım ağı kalıyor, Berat Albayrak’ın ağabeyi Serhat Albayrak’ın başında bulunduğu Turkuaz Medya.

Gazete dağıtımın’da damadın ağabeyi tekelleşiyor
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

TFF Başkanı Yıldırım Demirören‘in babası Erdoğan Demirören‘e ait olan Demirören Grubu, gazete ve dergi dağıtım ağı Yaysat’ı kapatma kararı aldı. Kararın ardından gazete ve dergiler için tek bir dağıtım ağı kalıyor, Berat Albayrak’ın ağabeyi Serhat Albayrak’ın başında bulunduğu Turkuaz Medya.

Vatan gazetesini kapatma kararı aldı

Demirören Grubu, Doğan Medya’yı satın aldıktan sonra “temizlik” harekatına başlayan Demirören Medya’nın, Vatan gazetesini kapatma kararı aldığı gün, Yaysat’ı da kapatacağı ileri sürüldü.
Gazete ve dergiler için Turkuaz Dağıtım dışındaki tek adres olan Yaysat’ın kapatılması sonrası gazete dağıtımı tek elde toplanacak.
Yaysat’ın kapatılacağı, çalışılan yayın kuruluşlarına “Bu ay son, kapatıyoruz” diye açıklama yapıldı.
Yaysat’ın gazete ve dergi dağıtımından çekilmesinin ardından geriye tek adres kalıyor.

Artık hiçbir alternatifi olmadan basılı yayınların dağıtımını yapacak

Başında AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ağabeyi Serhat Albayrak’ın bulunduğu Turkuaz Medya’nın dağıtım ağı Turkuaz Dağıtım, artık hiçbir alternatifi olmadan basılı yayınların dağıtımını yapacak.

YORUMLAR


    0 YORUM