USD
EURO
ALTIN

TRT Spor spikerinin sözleri sosyal medyada eleştiri konusu oldu

Levent Özçelik’in, programda söylediği sözler sosyal medyada gündeme oturdu

TRT Spor spikerinin sözleri sosyal medyada eleştiri konusu oldu
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

TRT’nin spor programı spikeri Levent Özçelik’in, programda söylediği sözler sosyal medyada gündeme oturdu. Özçelik, programda hakemlerin makul olmak kaydıyla ‘Eyyam’ yapma hakları olup olmadığını sordu ve sosyal medyanın gündeminde konu oldu.

Türkiye’de çok tartışılan hakem hataları ile ilgili yorum yapan TRT Spor spikeri Levent Özçelik’in sözleri sosyal medyaya damga vurdu. Levent Özçelik, ‘Futbol Aklı’ isimli programda “Hakemlerin de insani olarak kabul edilebilir bir eyyam yapma hakkı yok mu acaba?” diyerek başladığı sözlerinde hepimizin günlük hayatta ‘Eyyam’a izin verdiğimizin altını çizdi.

Levent Özçelik, programda verdiği örnek ile sosyal medya da gündem oldu. Levent Özçelik’in sözlerine tepki yağarken, sosyal medya kullanıcıları, haksızlığın meşrulaştırılmak istendiği şeklinde yorumlar yaptı.
Twitter’da Levent Özçelik’in sözlerine gelen tepkilerden bazıları şöyle:

Can Seyhan@dtCan78

Hakemlerin de kabul edilebilir bir düzeyde eyyam yapma hakkı olsun bravo vallaha bravo Levent Özçelik herkes hata yapabilir tamam kabul ama bilerek ve isteyerek hak gasp etmek kul hakkına girer çok güzel örnek oluyorsunuz gelecek nesillere bravo

Deniz Çoban@denizcoban
Levent Özçelik’ten “eyyam” yorumu… katılıyorum..

Haktan Tonyalı@ht_61

Eyyamı meşrulaştıran Levent Özçelik devlet kanalında konuşuyor bu yoruma da katkıda bulunup destekleyen diğer isimde zamanında bu ülkede skandallarla dolu maçlara imza atan Deniz Çoban.!
Neresinden tutarsan tut tutarsızlık var.!

Bekir@bekrimustafa

Levent Özçelik hakemlerin eyyam hakkı olduğunu anlatıp, günlük hayatlarımızdan örnekler vererek meşrulaştırmaya çalışmış. eski hakem de buna katılıyor oldu o zaman yapsınlar eyyam da katledilsin futbol.

Ramazan Durak@ramadurak

EYYAM eşit değildir İLTİMAS. levent özçelik eyyam kelimesinin anlamını bükmüş, siz de bükülen anlam üzerinden doğru söylüyor demişsiniz.

Ferhat ÖZAL@ferhatozal13

Ne gerek var bunu anlatmaya
Sende ki amaç ne anlamış değilim
Levent Özçelik
Konu futbol
Gündelik hayatta eyyam ile futboldaki eyyam asla eşit değildir
İnsiyatif anlatılmış biraz
Futboldaki eyyam meşrulaştırma çabasını anlamış değilim

YORUMLAR


    0 YORUM