USD
EURO
ALTIN

Beşiktaş-Başakşehir maçında tezahürat… “Mazbatayı ver İmamoğlu’na”

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçında…

Beşiktaş-Başakşehir maçında tezahürat… “Mazbatayı ver İmamoğlu’na”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçında siyah-beyazlı taraftarlar, Ekrem İmamoğlu için “Mazbatayı ver” tezahüratlarında bulundular. İmamoğlu maçı tribünden izledi.

Başakşehir kulübü Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın açıktan desteklediği ve “Ben kurdum” dediği bir takım. Başakşehir takımı, iktidar ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından maddi olarak desteklenmenin yanında, hakemler tarafından kayrılmakla eleştiriliyor.

“İmamoğlu oley… Şerefine Tayyip” tezahüratı

Maç öncesinde de siyah-beyazlılar, stadyum dışında İmamoğlu’na destek oldu. Vodafone Park Arena stadının önünde toplanan bazı Beşiktaşlılar, “İmamoğlu oley” şeklinde slogan attı. Bazı taraftarlar ise maç öncesi toplandıkları kafelerde alkol alırken, “Şerefine Tayyip” diye tezahürat yaptı.

İmamoğlu Beşiktaş tribününde

Bu arada Ekrem İmamoğlu da maç esnasında tribünde çekilmiş fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. İmamoğlu mesajında “Beşiktaş’ın ev sahipliğinde Beşiktaş taraftarının muhteşem coşkusuna ortak olmak çok güzel. İstanbul’un çok değerli kulüpleri ile İBB olarak çok ortak çalışmamız olacak. Tüm kulüplerimize başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM