USD
EURO
ALTIN

Bir Kastamonu vatandaşı ağacı kestikten sonra gözlerine inanamadı…

Kastamonu’da vatandaşın kestiği bir ceviz  ağacının gövdesinde bulunan “kadın silüeti” dikkatleri…

Bir Kastamonu vatandaşı ağacı kestikten sonra gözlerine inanamadı…
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kastamonu’da vatandaşın kestiği bir ceviz  ağacının gövdesinde bulunan “kadın silüeti” dikkatleri üzerine çevirdi.

Kastamonu’nun Dokuzkat köyünde odunculuk yapan Osman Balta, kestiği  bir ceviz ağacının gövdesinde “kadın silüeti” olduğunu idrak etti.

Ağacı kesti gözlerine inanamadı! Üzerine su dökünce...

Üzerine su  dökerek silüeti belirginleştiren Balta, çektiği fotoğrafları sosyal medyada  yayınladı. Bunun üzerine Balta’yı arayan çok sayıda kişi, ağacı satın almak  istediklerini ifade ederek, silüeti görmek için Kastamonu’ya geleceklerini söyledi.

Osman Balta, AA muhabirine yaptığı beyanda, Kastamonu bölgesinde  bulunan üretimden düşen ağaçları kesip Bursa’daki bir firmaya gönderdiğini,  firmanın da ağaçları mobilya yapımında kullandığını dile getirdi.

Ağacı kesti gözlerine inanamadı! Üzerine su dökünce...

Kestiği bir ağacın gövdesinde “kadın silüeti” olduğunu fark edince şaşırdığını anlatan Balta, meslek hayatı boyunca çok sayıda ağaç kesmesine karşın ilk kez böyle bir durumla karşılaştığını öne sürdü.

Ağacı kesti gözlerine inanamadı! Üzerine su dökünce...

Balta, silüetin ağacın kökünden başlayıp yukarı doğru 2 metre devam  ettiğini dile getirerek, “Ağacın fotoğrafını sosyal medyada paylaştıktan sonra  oldukça ilgi gördü. İstanbul’dan, Bursa’dan çok sayıda kişi aradı. ‘Biz gelip  bakacağız, ondan sonra sat.’ dediler. Onların gelmesini bekliyorum. Ceviz  ağacının tonu yaklaşık bin liraya satılıyor ama bu ağacı daha fazlaya satmayı  düşünüyorum. İlgi oldukça fazla.” sözlerine yer verdi.

YORUMLAR


    0 YORUM