USD
EURO
ALTIN

Doğum saatiniz karakteriniz hakkında ne söylüyor?

Doğduğunuz saatin karakterinizi gerçekten etkilediğini…

Doğum saatiniz karakteriniz hakkında ne söylüyor?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Doğduğunuz saatin karakterinizi gerçekten etkilediğini biliyor muydunuz? Peki doğduğunuz saat karakteriniz hakkında ne söylüyor? İşte doğum saatinize göre karakteristik özellikleriniz…

00:00 – 2:00: Alışkın olduğunuz sosyal ortamlarda özgüvenli ve rahat hissediyorsunuz. İstikrar ve güven arıyorsunuz. Bu yüzden bazı insanlar, mesafeli biri olduğunuzu düşünüyor. Aileniz bir numaralı önceliğiniz.

2:00 – 4:00: Yorulmak bilmeyen ve meraklı biri olarak sürekli keşfedilecek yeni şeyler arıyorsunuz. Güvenilir bir dostsunuz. Okumayı, yazmayı ve seyahat etmeyi seviyor, hafif spor aktivitelerini tercih ediyorsunuz.

4:00 – 6:00: Kendinizi savunmayı çok iyi biliyorsunuz. Mevcut kaynaklarınızı koruyor, geleceği düşünüyorsunuz. Romantiksiniz ancak zaman zaman inatçı olabiliyorsunuz.

6:00 – 8:00: Aklınıza gelebilecek bütün artistik alanlarda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Önemli hissetmek istiyorsunuz. Bu yüzden kendinizden beklentileriniz büyük ve onaylanmaya çok fazla ihtiyaç duyuyorsunuz.

8:00 – 10:00: Çok hassassınız. Yalnız zaman geçirmekten hoşlanıyorsunuz. Şan şöhret peşinde değilsiniz. İnsanların ruhuna huzur ve ahenk getirerek onlara yardım etmek istiyorsunuz.

10:00 – 12:00: Dışarıya dönük bir kişiliğiniz var. Ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz. Sürekli yeni arkadaşlar edinme, muhteşem zaman geçirme ve eğlenceli deneyimler arayışındasınız.

12:00 – 14:00: Her şeyin üstesinden gelebilecek hırslı ve sorumluluk sahibi birisiniz. Ne istediğini bilen biri olarak takdir edilme ihtiyacı hissediyorsunuz. Ancak dikkatli olun! Profesyonel başarılarınız özel hayatınızı tehlikeye sokabilir.

undefined

14:00 – 16:00: Aktif ve maceracı birisiniz. Her an yeni bir şeyler keşfetmeye hazırsınız. Ufkunuzu genişletmek istiyorsunuz ve durmadan en zorlu felsefi sorulara cevaplar arıyorsunuz.

16:00 – 18:00: Pozitif ve enerjik biri olarak hayatın büyük gizemlerini sorguluyorsunuz. Genellikle birilerine açılmaktan ve duygularınızı paylaşmaktan korkuyorsunuz. Hiçbir şeyi cepte görmüyorsunuz.

18:00 – 20:00: Başkalarının ihtiyaçlarını görmek ve kendini başkalarının yerine koyabilmek gibi özel bir yeteneğiniz var. Meydan okumaktan ve çok fazla soru sormaktan kaçınıyorsunuz.

undefined

20:00 – 22:00: Mutlu olmak için başrol olmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Diğer insanlara yardım etmek sizi mutlu ediyor. Başkaları tarafından takdir edilmek hoşunuza gidiyor. Mükemmeliyetçisiniz ve hata yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

22:00 – 00:00: Kim olduğunuzu ve ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz. Neşe ve enerjiyle parıldıyorsunuz. Gayelerinizi gerçekleştirebilmek için limitlerinizi zorluyorsunuz.

YORUMLAR


    0 YORUM