USD
EURO
ALTIN

Fenerbahçe’nin Ve Türk Sporunun Efsanevi İsimlerinden Can Bartu Hayatını Kaybetti

Fenerbahçe’nin ‘Sinyor’ lakaplı efsanevi ismi Can Bartu, hayatını kaybetti…

Fenerbahçe’nin Ve Türk Sporunun Efsanevi İsimlerinden Can Bartu Hayatını Kaybetti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yapılan açıklamada “Kulübümüzün tarihinde çok önemli bir yeri olan, adı Fenerbahçemiz ile özdeşleşmiş efsanemiz Can Bartu’yu kaybettik.

Fenerbahçemizin ve Türk sporunun değerli ismi Can Bartu’ya Allah’tan rahmet; değerli ailesi, sevenleri ve tüm camiamıza başsağlığı dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan da Can Bartu’nun ardından bir taziye mesajı yayınladı. Mesajda Metin Oktay ile Bartu’nun formalarını değiştirdiği fotoğraf kullanıldı.

SEVENLERİ TAZİYE İÇİN EVİNE AKIN ETTİ

Can Bartu’nun yaşamını yitirmesinin ardından yakınları, sevenleri ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyeleri gece saatlerinde Bartu’nun evine taziyeye gelerek, Güler Özbay’ı yalnız bırakmadı.

“CAN BARTU’MUZU KAYBETTİK”

Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yapılan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüzün tarihinde çok önemli bir yeri olan, adı Fenerbahçemiz ile özdeşleşmiş efsanemiz Can Bartu’yu kaybettik. Bu büyük kaybın derin acısını ve üzüntüsünü yaşıyoruz. Fenerbahçemizin ve Türk sporunun değerli ismi Can Bartu’ya Allah’tan rahmet; değerli ailesi, sevenleri ve tüm camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun.”

YORUMLAR


    0 YORUM