USD
EURO
ALTIN

İSPARK Müdürü: Büyükşehir çalışanıyım, İmamoğlu’nu başkan olarak kabul etmiyorum

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) eski milletvekili Metin Külünk’e “abi” diyen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı olduğunu söyleyen kişi…

İSPARK Müdürü: Büyükşehir çalışanıyım, İmamoğlu’nu başkan olarak kabul etmiyorum
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) eski milletvekili Metin Külünk’e “abi” diyen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı olduğunu söyleyen kişi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu başkan olarak tanımadığını belirtiyor.

AKP’nin itirazları sebebiyle mazbatasını ancak 17 Nisan’da alabilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB çalışanlarına hitaben yaptığı konuşmada, “Burada, yapının içerisinde maaşını alıp hizmet etmeyenler varsa ben söylemeden bıraksın gitsin. İstifasını versin gitsin.” ifadelerini kullanmıştı.

İspark müdürü Hüseyin Hacıoğlu

İmamoğlu’nu başkan olarak tanımadığını söyleyen Hüseyin Hacıoğlu, İBB’nin kapalı ve açık otoparklarını işleten İstanbul Park AŞ’de (İSPARK) müdür olarak görev yapıyor.

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesini kaybetmesinin ardından belediyenin şirketi olarak faaliyet yürüten İSPARK’ın otoparklarda fiş kesmeden, beyana göre ücret almaya başladığı iddia edilmişti.

YORUMLAR






    0 YORUM